Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów
salon Umbrella w Legnicy

Przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Włosy stanowią dla wielu z nas ważny element wizerunku i dodają pewności siebie.

Dlatego, jeśli marzysz o długich, bujnych włosach, przedłużanie włosów może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wiele kobiet decyduje się na takie zabiegi, aby uzyskać wymarzoną stylizację włosów.

Metody

Micro Rings

Więcej

Tape On

Więcej

Keratynowa

Więcej

BIO-Taśmy

Więcej

Metody przedłużania włosów w Legnicy i okolicach

Przedłużanie włosów to popularna metoda zmiany fryzury, która umożliwia uzyskanie długich i gęstych włosów w krótkim czasie. Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Legnicy niedaleko Wrocławia!

W naszym salonie fryzjerskim Umbrella możesz przedłużyć swoje włosy takimi metodami jak micro rings, tape-on oraz metodą keratynową.

Micro Rings

Metoda
Micro Rings

Metoda micro rings, znana również jako metodą pierścieniową, polega na łączeniu dodatkowych pasm włosów z naturalnymi przy użyciu małych pierścieni. Ta metoda jest odpowiednia dla osób z włosami o średniej grubości, które chcą uzyskać lekki i naturalny efekt przedłużenia włosów.

Każdy pas włosów jest zamocowany do naturalnych włosów za pomocą pierścienia, który jest zsunięty na pasek włosów i zaciskany za pomocą specjalnego narzędzia. Metoda ta jest bezpieczna dla włosów i pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu.

Jeżeli więc jesteś zainteresowana taką stylizacją i pochodzisz z Legnicy, Lubina oraz okolic to zapraszamy na profesjonalne przedłużanie włosów metodą micro rings.

Tape On

Metoda
Tape On

Metoda tape one, znana również jako metoda taśmy, jest szybką i łatwą w użyciu metodą przedłużania włosów. Ta metoda jest idealna dla osób z cienkimi włosami, które chcą uzyskać efekt gęstszych i pełniejszych włosów.

Metoda Tape-On polega na przyklejeniu dodatkowych pasm włosów do naturalnych włosów za pomocą specjalnej taśmy klejącej. Taśmy są mocowane do naturalnych włosów i ukrywane pod warstwą włosów, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu przedłużenia.

Jesteś z Legnicy, Lubina, Wrocławia lub okolic? Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Legnicy, gdzie wykonujemy przedłużanie metodą tape-on.

Keratynowa

Metoda
Keratynowa

Metoda keratynowa to najczęściej stosowana metoda przedłużania włosów. Ta metoda polega na przyklejaniu dodatkowych pasm włosów do naturalnych włosów za pomocą keratyny, która jest substancją naturalnie występującą we włosach.

Keratyna jest aktywowana za pomocą specjalnego narzędzia, które nagrzewa keratynę, co pozwala na połączenie dodatkowych pasm włosów z naturalnymi. Ta metoda pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu przedłużenia włosów, a dodatkowo jest bezpieczna dla włosów.

Ilość spoiwa można bardzo swobodnie dostosować, dlatego w każdym przypadku można idealnie dobrać grubość i wagę pasemka. Przy tym łączenia są elastyczne, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3 miesiące. Po tym czasie wystarczy zjawić się na tzw. korekcie, czyli podniesieniu przedłużenia.

BIO-Taśmy

Metoda
Bio-Taśmy

BIO TAŚMA – Rewolucja w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów – NOWOŚĆ

Nasze usługi fryzjerskie w Salonie Umbrella w Legnicy przynoszą nową jakość w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów dzięki innowacyjnej metodzie BIO TAŚMY. Ta nowoczesna technika bez wątpienia mocno zmieniła rynek fryzjerski.

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do sukcesu tego zabiegu. Po pierwsze, łączenia za pomocą BIO TAŚMY są absolutnie niewidoczne, co pozwala na dowolne upinanie włosów, nawet w elegancki kucyk czy uroczy warkocz.

Metoda przedłużania włosów za pomocą BIO TAŚMY przypomina zastosowanie metody kanapkowej, ale różni się od niej w kilku aspektach, począwszy od doboru samej taśmy, a skończywszy na metodzie dołączania kosmyków. Jednak to, co nas wyróżnia, to przede wszystkim pełne bezpieczeństwo tego rozwiązania. BIO TAŚMA jest zalecana nawet w przypadku bardzo cienkich i delikatnych włosów. Nie musisz obawiać się wyrywania włosów, ponieważ naturalne kosmyki bezpiecznie rosną pod taśmą.

Korzyści płynące z przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą BIO TAŚMY są niezaprzeczalne. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Efekty utrzymują się przez okres około dwóch miesięcy, co sprawi, że będziesz cieszyć się pięknymi i gęstymi włosami.

Efekty

Przedłużanie włosów – jakie efekty?

Efekty przedłużania włosów mogą być bardzo zadowalające dla osób, które marzą o długich, bujnych włosach lub chcą ukryć rzadkie włosy.

Włosy po przedłużeniu wyglądają naturalnie i pięknie, a zabieg umożliwia uzyskanie różnorodnych fryzur i zmian wizerunkowych. Przedłużanie włosów to dobry wybór dla osób z krótkimi włosami, które marzą o długich kosmykach, ale nie chcą czekać na ich naturalny wzrost. Po przedłużeniu włosów można cieszyć się długimi, lśniącymi i puszystymi włosami, które pięknie prezentują się na każdej okazji. Efekty zabiegu zależą od metody przedłużania włosów oraz jakości użytych pasm, ale w większości przypadków są bardzo zadowalające dla klientów.

Ważne jest jednak, aby wybrać dobrego specjalistę i korzystać z wysokiej jakości materiałów, aby uzyskać najlepsze efekty i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, takich jak wypadanie lub uszkodzenie włosów. Dlatego nasz doświadczony salon fryzjerski Umbrella Studio Legnica, który znajduje się w okolicach Wrocławia, będzie idealnym wyborem.

Stawiamy na wysoką jakość oraz profesjonalność – zależy nam na zadowoleniu naszych klientek i dążymy w swojej pracy do jak najlepszych efektów!

Telefon

+48 732 806 131

Adres:

ul. Kościuszki 17/1, 59-220 Legnica

E-mail:

kasia@umbrellahair.pl